Skip navigation

HEUTE Maschinenfabrik – dostarczamy jakość od ponad 100 lat

 

Firma HEUTE została utworzona w Niemczech już w roku 1905. W 1945 w firmie opracowano i skonstruowano pierwsze na świecie, w pełni automatyczne urządzenie do polerowania butów (tzw. pucybut) do zastosowania w hotelach. Gdy popyt rósł, produkcja nabrała charakteru seryjnego, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na produkty. Do dzisiaj HEUTE zajmuje się wytwarzaniem najlepszych na świecie urządzeń do czyszczenia obuwia, a dzięki zdobytej wiedzy eksperckiej produkuje także dedykowane systemy do czyszczenia podeszw i specjalistyczne systemy czyszczące dla branży motoryzacyjnej.

W 2000 r. firma HEUTE opracowała pierwsze sterowane urządzenie, które nie tylko myje opony, ale także mechanicznie czyści zabrudzenia oraz dezynfekuje na potrzeby stref podwyższonego ryzyka w branży spożywczej. W roku 2007 opracowano także system ProfilGate, który jest systemem wyłącznie mechanicznym, który jednocześnie aktywnie i w pełni automatycznie czyści koła z zabrudzeń. Jego skuteczność jest tak wysoka, że w roku 2008 firma HEUTE postanowiła uzyskać ochronę patentową na skalę międzynarodową.

HEUTE posiada ponad stuletnie doświadczenie w projektowaniu i nie przestaje rozbudowywać swojej oferty o systemy klasy przemysłowej o najwyższej trwałości. Dzięki doświadczeniu i innowacyjności firma HEUTE dalej rozwija się i produkuje zaawansowane rozwiązania, które potrafią przekraczać oczekiwania naszych klientów.


Quality made in Germany
100 years of quality