Skip navigation

6 powodów do użycia ProfilGate®

Doskonalsza czystość, wyższa jakość i niższe koszty utrzymania to jedne z wielu korzyści płynących z zastosowania systemu ProfilGate®.

To sygnał dla klientów, dostawców i urzędów, że firma jest gotowa na najwyższe standardy higieny przekraczające obowiązujące zasady BHP.

Technische Sauberkeit

1. Czystość klasy technicznej

Udoskonalona dzięki ProfilGate® czystość wnętrz jest widoczna nie tylko przy wejściu, ale daleko dalej aż do pomieszczeń produkcyjnych. Już od pierwszego spojrzenia pracownicy, klienci, dostawcy i urzędnicy mogą doświadczyć, jak proaktywnie firma dba o najwyższy poziom czystości klasy technicznej.

c_hygiene2_01.jpg
Weniger Reklamationen

3. Mniej reklamacji

System ProfilGate® zapobiega zabrudzeniom, które mogłyby prowadzić do reklamacji zgłaszanych przez klientów. Takim reklamacjom można zapobiegać zarówno w strefach produkcyjnych, jak i magazynowych. Korzyści można zaobserwować w lepszym wizerunku firmy, niższej liczbie awarii i dłuższym okresie eksploatacji. Oznacza to poprawę jakości produktów, jak i samej marki produktu.

Weniger Reinigungskosten

4. Niższe koszty czyszczenia

System ProfilGate® w sposób automatyczny zbiera zabrudzenia przy wejściu lub na przejazdach. Dzięki temu do wewnątrz przenosi się mniej brudu, kurzu i większych zanieczyszczeń. Oznacza to dłuższe przerwy między sprzątaniem o 40%! Co więcej, proces czyszczenia nie zachodzi tylko podczas używania urządzeń odkurzających, lecz przez całą dobę jest aktywny!

Gesenkte Renovierungskosten

5. Mniej wydatków na modernizacje

Dzięki systemowi ProfilGate® można przedłużyć okres eksploatacji powłok żywicznych dzięki zmniejszonemu tarciu o powierzchnię. Zabrudzone opony, koła i wózki działają jak papier ścierny. System ProfilGate® sprawi, że będzie znacznie mniej widocznych zniszczeń na całym terenie zakładu.

Verbesserte Arbeitssicherheit

6. Wyższy poziom BHP

Mniej zabrudzeń oznacza lepszą jakość powietrza, co z kolei prowadzi do niższych kosztów związanych z filtrami powietrza. Czyste i suche podłogi pomagają zmniejszać ryzyko wypadków w pracy z powodu poślizgnięcia. Kolejną istotną zaletą jest lepsza przyczepność wózków widłowych, których opony nie wpadają w poślizg.