Skip navigation

Czysty zakład

 

Optymalne zastosowanie ProfilGate® w zakładach produkcyjnych.

Clean Factory Interactive prezentuje najczęstsze sposoby wykorzystania systemu ProfilGate® do utrzymania czystości w zakładzie. Umieszczenie różnych kratownic ProfilGate® w strategicznych miejscach pozwala zminimalizować ryzyko zabrudzeń.

 

Clean Factory Interactive:

► Wersja na przeglądarkę

Wersja została opracowana pod kątem użycia w przeglądarce. Zostanie otwarte interaktywne okno przeglądarki. W przypadku korzystania z kart w przeglądarce okno może zostać otwarte później.

browser.jpg

Wersja aplikacji dla Apple iOS

Clean Factory jest dostępna jako aplikacja dla urządzeń Apple iOS. Jedno kliknięcie na poniższy przycisk zabiera Państwa na stronę produktu Clean Factory w Apple App Store. Stamtąd mogą Państwo pobrać aplikację.

appstore.png

Wersja aplikacji dla Androida

Clean Factory jest dostępna jako aplikacja dla urządzeń Android. Na urządzeniu Android mogą Państwo jednym kliknięciem na poniższy przycisk uruchomić pobieranie. Po zakończeniu pobierania pojawia się komunikat "Instalowanie nieznanych aplikacji". W celu dokonania prawidłowego zainstalowania powinni Państwo tam aktywować i potwierdzić "Dopuszczenie z tego źródła".

android.png

c_cleanfactory_en.jpg