Skip navigation

Zastosowania i ograniczenia ProfilGate®

Nawet najlepszy system ma swoje ograniczenia - a nie chcemy składać obietnic bez pokrycia. Poniżej znajdują się informacje dotyczące możliwych zastosowań i ograniczeń systemu ProfilGate®.

 

c_eig_belastbar.jpg

Wysoka obciążalność

Podczas opracowywania systemu ProfilGate dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć taki system, który jest w stanie spełnić wymagania codziennego użytkowania w trudnych warunkach przemysłowych. Nawet najlżejsze systemy ProfilGate oferują maks. obciążalność 10 ton. Inne modele charakteryzują się obciążalnością nawet do 40 ton.

 

c_eig_staub_gummi.jpg

Pył, zanieczyszczenia i ścieranie się gumy

System ProfilGate® pozwala łatwo usunąć tego typu zanieczyszczenia. Znacznej redukcji ulega również przenoszenie wilgoci. W przypadku wątpliwości dotyczącej danego zastosowania prosimy o kontakt.

 

c_eig_fahrtrichtung.jpg

Kierunek ruchu

Aby zapewnić optymalną efektywność czyszczenia i nie dopuścić do nadmiernego zużycia szczotek, zalecamy przechodzenie lub przejeżdżanie prostą drogą. Należy unikać zawracania, ostrego hamowania i przyspieszania. W innym przypadku szczotki mogą szybko się zużyć.

 

Flurförderzeug überfährt ProfilGate® Schmutzmatte in Industriehalle

Höchstgeschwindigkeit

Die Überfahrtgeschwindigkeit von 6 km/h darf nicht überschritten werden.

ProfilGate® Schmutzmatte außen vor Tor

Hitzebeständigkeit

ProfilGate® ist ausgelegt für eine maximale Umgebungstemperatur von 50 °C. Optional ist eine hitzebeständige Version bis 80 °C verfügbar.

c_eig_schlamm.jpg

Błoto i silne zabrudzenia

System ProfilGate® nie nadaje się do usuwania błota i silnych zabrudzeń. Do tego celu na rynku dostępne są inne systemy.

 

c_eig_reinraum.jpg

Obszary pomieszczeń czystych

ProfilGate® doskonale nadaje się do minimalizacji zanieczyszczenia na obszarach znajdujących się przed pomieszczeniami czystymi, np. w zakładach produkcji półprzewodników, obszarach produkcji sterylnych produktów farmaceutycznych, zakładach produkcji żywności itd. Jednakże nie należy go wykorzystywać wewnątrz pomieszczeń czystych.